Opis delovnega mesta

VODJA KAKOVOSTI - M/Ž

Delodajalec: AVTO KRKA ISO, trgovina, servis, zastopstvo, d.o.o. MŠO: 3561216000
Cankarjeva cesta 16, 1000 LJUBLJANA Šifra dejavnosti SKD: 71.200
Upravna enota prostega delovnega mesta oz vrste dela: 5538 NOVO MESTO
Na delovno mesto želimo zaposliti naslednje število delavcev: 1
Naziv delovnega mesta oz. vrste dela: VODJA KAKOVOSTI - M/Ž

Opis del in nalog: SAMOSTOJNA IZDELAVA KONTROLNIH PROTOKOLOV, PLANIRANJE IN IZVAJANJE INTERNE PRESOJE, SPREMLJANJE IN IMPLEMENTIRANJE NOVOSTI ZAKONODAJE V POSTOPKE KONTROLNEGA ORGANA, NADZOROVANJE DOKUMENTACIJE, IZVAJANJE POSTOPKOV KONTROLE SKLADNOSTI VOZIL, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI

Tarifni razred prostega delovnega mesta oz vrste dela:

Zahtevana poklicna/strokovna izobrazba:

Raven izobrazbe (KLASIUS-SRV): 170 visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd.
Področje izobrazbe (KLASIUS-P): Strojništvo in obdelava kovin
Podrobnejši opis (neobvezno):
Alternativna poklicna/strokovna:
Raven izobrazbe (KLASIUS-SRV): 162 visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd.
Zahtevana nac. pokl. kvalifikacija (certifikat):
Trajanje zaposlitve:
določen čas, 12 mesecev
Vrsta zaposlitve:
polni delovni čas
Delovne izkušnje:
12 mesecev
Vozniški izpit:

Zahtevano znanje jezikov:
SLOVENSKI JEZIK- razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

ANGLEŠKI JEZIK - razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro

NEMŠKI JEZIK- razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro

Zahtevana računalniška znanja:
urejevalnik besedil - zahtevno
delo s preglednicami - zahtevno
delo z bazami podatkov - zahtevno
računalniško oblikovanje - zahtevno
Drugi pogoji: Smer izobrazbe: strojna, prometna, elektro, mehatronska ali druga ustrezna smer. Od kandidata pričakujemo komunikativnost, urejenost, natančnost, skrbnost. Zaželeno je znanje nemškega ali angleškega jezika, poznavanje postopkov in orodij za zagotavljanje kakovosti, tehnično znanje s področja vozil, poznavanje zahtev standarda SIST EN ISO/IEC 17020:2012. Zaželen je opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka. Zaposlitev je za določen čas 12 mesecev z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.
Rok za prijavo kandidatov: 14 dni
Način prijave kandidatov: kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti
Zavod naj delovno mesto objavi: v prostorih Zavoda in na spletnih straneh
Posebne namere delodajalca:
Sodelovanje ZRSZ: napoti ustrezne kandidate iz evidenc Zavoda
Vrsta pogodbe: Okvirna mesečna bruto plača:
Poskusno delo: DA, 2 meseca Urnik dela: dopoldan
Kontaktna oseba delodajalca za stike z ZRSZ: MATEJA MEŽIČ, 07 49 90 978, mateja.mezic@avtokrka.si
Kontaktna oseba delodajalca za BO: MATEJA MEŽIČ, 07 49 90 978, mateja.mezic@avtokrka.si
  Prijava mogoča do: 24.04.2018

Oddaj svojo prijavo

Polja označena z * so obvezna!